Únor 2008

Zaměřeno na módu B-)

28. února 2008 v 10:18 | San + net |  Letem (filmovým) světem
Tak jsem se porozhlídla po nějakých nových fotečkách filmových star z GA a hned na pár jsem narazila... i když zdá se mi, že ústředními postavami se stávají Patrick Dempsey a Katherine Heigl.
Tak začnu dámou, a to Katherine Heigl, která řázila na předávání Oskarů v červených šatech (koukám, že červená a bílá patří k jejím oblíbeným barvám:).
A když jsem se v jednom článku věnovala tomu, že Ellen Pompeo podlehla módě a nechala si ostříhat vlasy, tak ani Katherine nezahálela a je o pár cm kratší (na vlasech:).
Na další fotečce už uvidíte Patricka Dempseyho se svou ženou Jilian a musím uznat, že jim to nenuceně sluší:)...A klobouk dolů Jilian, která po třech dětech vypadá takto :))).
No a poslední fotečka patří jen Patrickovi, který se stal tváří značky VERSACE (o té by Antoniette určo mohla povídat, pokud se neurazila...) panské řady na jaro/léto.
Škoda, že mu to fotku kazí Donatella Versace:(((.

Stalo se neštěstí....

24. února 2008 v 23:12 | San |  Ankety k dílům
Tak tentokrát se musím moc omluvit, ale žádné velké shrnutí nebude, pač jsem se nemohla dívat:(((...
Teda dívala jsem se asi prvních 15 minut a vím, že se díl motal kolem velkého neštěstí, kdy se stala nějaká obrovská nehoda lodi. A všude bylo spousta raněných....musím se přiznat, že pohledy na ta těla mi nedělala moc dobře. A hlavně ne na tu těhotnou ženu, která byla opravdu v hodně špatném stavu a její maska byla dotažená snad do posledního detailu....

Ale pak už netuším:(((...takže tentokrát se budu těšit já, že mi určitě popovídáte, o co jsem přišla:) (nebo nepřišla;)...

V neděliiii

22. února 2008 v 12:39 | San + TV program |  Televizní program
TV prima
24.2. NEDĚLE 21,15 Chirurgové 15x03 "Kráčet po vodě"

Jsem zvědavá, jestli bude tento díl tak "nabitý", jak ten minulýB-).

STV 1
25.2. PONDĚLÍ 21,45 Chirurgové 23x02

Díl plný událostí

18. února 2008 v 10:23 | San |  Ankety k dílům
Díl 14x03 "Přát si a doufat"
Odvysílán 17.2. 08 v 21,15.

Tak po minulém, tak trošku oddychovém dílu, byl tenhle opravdu přeplněný událostmi a nevím, jak Vám, ale mně se zdál neuvěřitelně dlouhý a pořád a pořád se něco dělo:).
Což je samozřejmě jedině dobře, ale nevím, jestli si všechny zásadní okamžiky vybavím, protože toho na mě bylo moc:D...Takže pokud budete mít jakýkoliv dodatek, co Vás v díle ještě zaujalo, překvapilo, tak víte co udělat...komentáře jsou Vaše:).

Jestli jste na začátku čekali odpovědi na položené otázky na konci minulého dílu (jako já), tak těch se nám moc nedostalo....Ačkoliv nakonec George šel s barvou ven a oznámil všem, že si Callie vzal. Svatbu jsme samozřejmě neviděli a opravdu to bylo šup šup. Takže to docela hezky zazdili, ale o to víc se mohla projevit Izzie, která jejich vztahu zrovna 2x nepřeje (nebo spíš Callie nepřeje) a dávala to značně najevo. Musím zde projevit svůj osobní názor, ač možná některé obdivovatelky Izzie naštvu, ale já Izzie prostě nemám ráda. Její chování, reakce...asi bych si s ní ve skutečnosti nerozumněla...i když člověk nikdy neví...No to jen taková "vložka"... Jen jsem chtěla říct, že ani teď se mi poznámky Izzie nelíbily. Sice i na mě byla ta svatba byla dost rychle, ale určitě bych si svoje názory nechala pro sebe...Ale všimla jsem si, že jim zrovna 2x nikdo negratuloval.

No to jsem se trošku rozepsala, ale teď to vezmu hopem ....

Díl se převážně dost věnoval matce Meredith, která trpí Alzheimerovou nemocí a téměř nic si nepamatuje. Ale nastal takový zázrak a ona si vzpomínala na všechno,
kromě posledních 5 let. Ale bohužel ne nadlouho...i když popravdě nevím jestli slovo "bohužel" je v jejím případě na místě.
Protože během toho, co byla zase "v obraze" byla dost nepříjemná a Meredith docela škaredě napadla za to,
že je obyčejná (a to je Meredtih jen šťastná, narozdíl od ní, která v životě vlastně šťastná nikdy nebyla..) Opravdu zajímavá situace...

Co pro mě bylo ale naprosto fascinující, byl neurotoxin, který vznikl v těle pacientky a téměř celou nemocnici přiotrávil. Už méně fascinující bylo to, když se pacientka probouzela z anestezie (pane bože, to je snad moje nejhorší můra, že se toto může stát) a Addison u mě stoupla na pomyslném žebříčku (tak jako Izzie neustále klesá:) za to, jak šla pacientku uspat, aniž by si vzala ochranný oblek.

Co stojí ještě za zmínku, je otevřená bezplatná ambulance Dannyho Duquetta,kterou financovala Izzie svými osmi milióny. Ale jaksi v ní bylo první den tak trošku pusto prázdno. (Cože jsem se docela divila...) A Izzie si asi najednou začala uvědomovat hodnotu peněz, což mi přišlo vážně vtipný:D:D:D. Chudák Miranda, tohle poslouchat, tak to bych to šla raději všechno prodat.

Na konci mě překvapovalo hned věcí najednou
- to, že Addison a Mark najednou z čista jasna spolu byli v posteli B-)
- to, že Cristina řekla ANO...teda to ani tak ne, ale spíš to, jak se Burke dokáže radovat...to bylo pěknýýýý
- no a ostatní jsem asi zapomněla:D (Teda Mark začíná být opravdu vtipnej, nic nedělá a má se nejlíp:)))

Mimochodem celý díl se nesl v obláčku nadějí :), která umírá vždycky poslední...

Katherine Heigl zase v kině B-)

16. února 2008 v 11:38 | San + net |  Letem (filmovým) světem
Možná jste si také všimli, že Katherine Heigl se stává čím dál známější a čím dál obsazovanější herečkou. Můžeme ji vídat častěji na obálkách časopisů, v rozhovorech ...jak bych tak řekla "je ji všude hafo":).
A už v březnu přijde do kin další film, kde jsi Katherine zahraje hlavní roli.

O filmu "27 dresses" neboli 27 šatů, jste už možná slyšeli nebo jste už přinejmenším viděli plakát, který se mně osobně dost líbí...príma nápad:).

K filmu se vyjadřovat nemůžu, protože vůbec nedokážu odhadnout, zda bude taky príma...podle jeho popisu jde o typický příběh...když holka nemůže najít svého prince...Tak jsem zvědavá, čím novým nás zaujme:)
James Marsden - ten už má taky pár filmečků a seriálů na kontě (třeba i s Patrickem Dempseym).A uznávám, že tady mu to docela sluší:).
Film přijde do českých kin 13.3.2008.
Mimochodem pokud jste viděli film Ďábel nosí Pradu, tak by se Vám filmeček mohl líbit :). (Musím přiznat, že ĎNP se mi dost líbil a hlavně hudba v něm...btw. nevíte někdo, od koho je jedna nejlepší písnička z něj?..Přesný popis bohužel nevím, ale byla vážně super:))).
Něco pro Antoniette:) :

Bude svatba? Možná se to už dozvíme..

16. února 2008 v 11:13 | San + TV program |  Televizní program
TV prima
17.2. NEDĚLE 21,15 Chirurgové 14x03 "Přát si a doufat"

STV 1
18.2. PONDĚLÍ 21,45 Chirurgové 22x02


Pro zajímavost:
ORF 1
začala vysílat díly Private practice, tak kdo by se chtěl podívat na Kate Walsh v tomto seriálu má možnost. Bohužel první díl byl už odvysílán minulé pondělí :(.(Nějak jsem to nevychytala, pardon).

18.2. PONDĚLÍ 22,40 Soukromá praxe
Už je to ROK !!!

14. února 2008 v 20:29 | San |  Home
I když vím, že poslední dobou blog zrovna "nekvetl" a články tu nepříbývají, jak houby po dešti, přesto mně to nedalo, abych Vám oznámila, že blog Grey´s anatomy je tu už celý rok. To to uteklo....I když výročí jsem trošku promeškala, protože přesný rok odbyl včera 13.2.
Tak doufám, že sem vydržíte ještě nějaký ten rok chodit:))), teď kdy se už snad zase bude točit jako o život.

Při té příležitosti Vás prosím, abyste mi do komentářů napsali, o čem byste si tu chtěli přečíst, či naopak co psát nemusím:).
Jestli Vás zajímají osobní životy herců nebo jejich módní kreace,
nebo jestli chcete spíš číst moje myšlenky, který tady sem tam zaventiluju...
a nebo nic?a nebo všechno?:)))
Příjmám i jakékoliv jiné návrhy....

A jako bonus: Postřehy Antoniette ze života najdete v komentářích ;).

On vyhrál!!!

13. února 2008 v 10:06 | San a Stipi |  Home
Ač je to neuvěřitelné, tak i já jsem něco vyhrála o:-)...teda abych byla přesnější blog vyhrál v soutěži vyhlášenou Stipi : O nejlepší blog. No a tak jsem si říkala, že se trošku pochlubím a vystavím zde diplomek, který blog obdržel :))).
A děkuju všem, kdo pro mě asi hlasoval ;)
(Nedivte se, mám jen radost :D)
A tohle se mi obzvlášť líbí o:-)...přece jen kdo by rád neviděl někde své jméno, že? :)

Vezmeš si mě?

11. února 2008 v 9:33 | San |  ANKETY
Díl 13x03 "Velká očekávání"
Odvysílán 10.2.2008 v 21,15 na TV prima.

A je to tu...opět je zde mé shrnutí, co se ve včerejším dílu událo. Věřím, že jste se tak těšili, jako já (na ten díl samozřejmě;) a že sem na blog občas kuknete, co jsem tu sesmolila a sami se podělíte o své dojmy.
Přiznám se, že to byl nezvyk, v neděli večer usednout u TV a bedlivě sledovat, co se v Grey´s Anatomy děje. Úplně jsem si odvykla a vlastně jsem se asi ještě úplně do sledování nedostala...Každpádně konec dílu mě opravdu překvapil a to jsem ani nečekala (od "Velkých očekávání").

Možná většina z Vás nevydržela a díly si postahovala, nebo je viděla někde jinde a už ví, co všechno se bude dít. Já osobně to neudělala, takže se všemu budu asi divit, jak vyoraná myš, tak mě omluvte i do budoucnosti :). Samozřejmě, že pár faktů mi nezůstalo utajeno, ale nepátrala jsem hlouběji a opravdu jsem si to nechala na neděle, protože se mám aspoň na co těšit.

Tak a teď už k tomu, co zásadního jsme včera měli možnost vidět.

Začátek byl opravdu kuriózní, takovou večeři bych asi nechtěla zažít...ale jak podotkl Derek, vůbec to nebylo trapné:D.
George zase vypouštěl svůj smutek po otci sexuální činností, které bylo ale i na Callie už "trošku" moc. A tak roli utěšovatelky převzala Izzii (teda ne v posteli:))). Líbání mezi Alexem a Addison se nakonec vyřešilo, i když Addison se Alexovi snažila utíkat, co to šlo. Ale Alex jí asi docela svým proslovem dostal, ale to by dostalo asi každou ženskou. Vlastně jsem trošku doufala, že jejich románek dostane šanci...no tak asi ne:(.
Derek byl ve včerejším dílu poněkud naštvaný, protože ten zase tajně doufal, že dostane "šéfovské" křeslo, jak mu jednou byli přislíbeno...ale dozvěděl se od nemluvící Cristiny, že byl osloven na tuto pozici Burke. A aby toho nebylo málo, tak od přespříliš mluvící Meredith se o křeslo šéfa bude ucházet i Mark, který málem odjel ze Seattle Grey pryč. No kdopak křeslo nakonec dostane?!
K lékařským výkonům bych se moc nevracela, protože řez nohama zaživa mě donutil hlavu otočit o 180 stupňů a dívka s nádorem ve mně probudila dost strach. Myslím, že bych měla jít na preventivní prohídku:).
Ale za to jsem zvědavá, zda se vůbec otevře bezplatná ambulance, i když asi nejsem sama, kdo si myslel, že zrovna Izzie ji bude financovat, že?:)....Tak trochu jsem si vybavila situaci našeho zdravotnictví, kam asi povede to placení, u nich se bezplatné otevírají, u nás se placené zavádějí ..No ale to už je na jinou diskuzi:)
Tak a dostávám se k zlatému hřebu dílu, podle kterého jsem pojmenovala i tento článek...."Vezmeš si mě?" Tak nějak zněly otázky vycházejí z úst Georga a Burka. Které byly v tomto dílu opravdu nečekané (aspoň pro mě),
protože Burke a Cristina se spolu dlooouho nebavili a jejich tvrdohlavost a výhra po pomyslném vítězství nebrala konce.
Nakonec Cristina prolomila ledy (myslela jsem si, že to bude ona:) a Burke na to zareagoval nabídkou k sňatku.
Napadlo mě, že to bych se pak musela vdávat hodně často, kdyby takhle skončila každá hádka:D (ještě mohl požádat o ruku Derek Meredith, po tom, co se trošku neshodli:))). No a truchlící George řekl, že jí Callie připomíná otce (jen nějak nevím čím:D) a najednou si klekl a bylo to.
Co ale neznáme jsou odpovědi či reakce....


V anketce najdete jednu prostou otázečku:).

Už zítraaaa

9. února 2008 v 9:44 | San |  Televizní program
Jen všem "natěšeným sledovačům" připomínám, že zítra to propukne B-).
Věřím, že to asi ani nutné, ale jistota je jistota :))).
Dokonce se Prima pochlapila a dost často na ně dává reklamu a připomíná je, takže třeba se začnou dívat i noví diváci...

Jen k Vašim komentářům, kde vyjadřujete svoji obavu, že seriály zase možná brzy skončí...Tu obavu s Vámi sdílím, tedy sdílím tu, že odpolední seriály určitě nevydrží tak dlouho:(. Ale zase na druhou stranu věřím, že například až doběhne odpoledne druhá řada Zoufalých manželek (což bude docela rychle:), tak by mohli začít vysílat konečně třetí novou řadu opět 1x týdně večer.
A Chirurgy nám už určitě nezruší ;). Tolik e-mailů, co museli dostat ohledně jejich vysílání, si jen tak za klobouk nedají :))).