Listopad 2007

Chcete mít Patrick doma?

29. listopadu 2007 v 18:12 | San + net + Miš |  Tipy
Vím, že jsem s tím Patrickem asi otravná, ale vypadá, že je těžce v kurzu :D.
Dokonce se dá koupit i jeho figurína spíš teda panáček (něco jako Ken od Barbie:))). Ale nejmenuje se Ken, ale Robert, podle jeho postavy, kterou stvárnil ve filmu Kouzelná romance (který jsem Vám blíže představila v předcházejícím článku).
Myslím, že ho s tém jeho hárem docela vystihli:). Oblečení Roberta vystihuje oblečení, které nosí právě ve filmu. Abyste se nedivili, že vypadá jak Columbo:D.
A můžete si ho i koupit, ale bohužel:) ne u nás. Zde najdete více druhů: http://dolls.search.ebay.com/Patrick-Dempsey_Dolls-Bears_W0QQfsooZ1QQfsopZ34QQsacatZ237

Patrick Dempsey v kině - Enchanted

29. listopadu 2007 v 17:47 | San + net |  Letem (filmovým) světem
A zase ten Patrick :)))
Už jste asi slyšeli o filmu Enchanted - KOUZELNÁ ROMANCE, kde hraje Patrick Dempsey, pokud ne, máte už dokonce možnost si na něj zajít do kina.
Od 29.11 se totiž začíná hrát B-).
Podle Palace cinemas se jedná o romantickou komedii, a jelikož je to spíše pohádka pro děti, je nadabovaný.
Stručný děj: Pohádková princezna Giselle je zlou královnou poslána do současnosti. Když se v New Yorku setká s pohledným právníkem, změní své názory na život a lásku. Může ve skutečném světě přežít pohádková láska?

Režie: Kevin Lima

Hrají: Amy Adams, Patrick Dempsey, James Marsden, Timothy Spall, Idina Mendez a Susan Sarandon

Ten, kdo shlédne, může napsat svůj názor B-).

Sexy muži v Grey´s Anatomy

29. listopadu 2007 v 13:47 | San + net + Elle :) |  Tipy
Tak Elle mě v komentáři opět navedl na skvělou stránku, a to především pro ženy B-).
Naposledy jsem tu vyzdvihovala úspěchy Patricka Dempseyho, který se umístil v časopise People na 2.místě jako nej sexy muž . Ale nejen Patrick z GA je považován za sexy muže ;) (Tím snad potěším i Miš:).
Na této stránce uvidíte během 1 minuty 100 nejvíc sexy mužů planety. (Ovšem podle nich, že?:) A určitě tam zahlídnete nejméně další dvě postavy z Grey´s. Až mě to samotnou překvapilo. I když víc mužů z této stovky mě zarazilo. Hold sto lidí, sto názorů. Ale většina stojí za pohled B-).
A na této stránce jsem našal ještě jedno videíko, kde si můžete zavzpomínat na Jeffrey Dean Morgana, od kterého se dozvíte, co říká na to, že je považován za sexy muže ;).
Ale podle mého mu to v té posteli slušelo víc :))).

Sexy Patrick!

22. listopadu 2007 v 17:34 | San + net |  Postavy a herci
Tato zpráva určitě neunikla všem fanynkám či obdivovatelkám Patricka - Patrick obsadil 2.místo v časopisu People o "Sexiest Men Alive". Myslím, že tohle ani nepotřebuje překlad ;).
Ačkoliv je v GA pod nálepkou McDreamy, myslím, že nyní by si zasloužil i Markovu :D - McSexy.
Zde top 10:
1. Matt Damon
2. Patrick Dempsey :-)
3. Ryan Reynolds
4. Brad Pitt
5. James McAvoy
6. Johnny Depp
7. Dave Annable
8. Will Smith
9. Javier Bardem
10.Shemar Moore
Ale my už to věděli dávno, že?!:D

Ellen už je vdaná panička :)

22. listopadu 2007 v 17:24 | San + net |  Postavy a herci
Když jsem nedávno psala článeček o narozeninách Ellen Pompeo, nakousla jsem událost, kterou Ellen určitě oslavovala mnohem víc než to, že je o rok starší. I když ji Miš za mě trošku dokousla ;), nemůžu svatbu Ellen jen tak přejít.

Ellen se od ostatních svých kolegyněk dost liší. Nejen to, že se o ni moc neví, nebo spíš není tolik vidět, ale i svoji svatbu se snažila, co nejvíce utajit (narozdíl o Katherine Heigl). A to se i vlastně povedlo.
Se svým dlouholetým přítelem, vlastně i snoubencem Chrisem Ivery se vzali den před svými 38. narozeninami.
Fotečky ze svatby utajeny zůstanou asi také, protože Ellen chtěla malou svatbičku a nedivila bych se, kdyby tam byli jen oni dva :))).


Když už jsem zmínila i Katherine Heigl, tak ta se chystá "do svazku manželského" zhruba za měsíc o Vánocích. Katherine svtabu plánuje asi hodně ve velkém, jelikož o ni víme už pěkně dlouhoooo :).

Ellen slavila narozeninky:)

14. listopadu 2007 v 20:59 Postavy a herci
Abych byla spravedlivá, tak nesmím zapomenout zmínit, že Ellen Pompeo oslavila 10. listopadu své 38.narozeniny.
Spravedlivá v tom významu, že sem na konci srpna zmínila narozeniny Sarah Ramirez a v říjnu narozeniny Kate Walsh. A už i Ellen je o rok starší.

Tentokrát ale nemám žádné bouřlivé fotečky jako u Kate Walsh, Ellen je asi klidnější povahy a slavila v rodinném kruhu (ačkoliv brzy se dozvíte, co vlastně slavila a s kým B-).
Musím uznat, že když Chirurgové začínali, nikdy bych ji netypla, že jí bude za chvíli 40 let. Bylo to pro mě velké překvapení a vážně jsem tomu nechtěla věřit.
Navíc, když hraje věkově stejně starou ako třeba Katherine Heigl, která je o 10 let mladší.
Jj, to má někdo štěstí....ačkoliv Ellen se kolikrát umí udělat starší na různých událostech, až vždycky čučím, jak se dokáže tak proměnit.

Vážně mi chybí...

12. listopadu 2007 v 22:13 | San |  Home
Tak po dlouhé dlouhatánské době jsem dostala chuť vyplodit pár řádků, kde shrnu své pocity a názory. Musím říct, že jsem si pěkně odvykla od té doby, co už Chirirgové nejsou a já každé pondělí (a někdy i v neděli) nemusím psát souhrn myšlenek, které se mi hrnuly do hlavy z odvysílaného dílu.
Na jednou stranu jsem ráda, protože už několikrát jsem Vám psala, že teď nemám téměř čas a sami to moc dobře vidíte, že moc novinek se tu neobjevuje.
A podle toho taky vypadá i návštěvnost, přesto opět, jak je mým zvykem a radostí:),
děkuju všem, co jsou blogu (a mně:D) stále věrní. Až se sama divím, protože seriál
Grey´s Anatomy je už dlouho pryč.
A né, každému se chtějí díly stahovat (tu zdůrazním, že ani já je nemám stažené). Takže to chápu:)...

Proč mě ale přepadla "touha" napsat zase nějaké mé rozumy? To proto, že jsem se naštvala a v zápětí jsem zavzpomínala. A musela jsem to ze sebe "dostat" B-). Nejdřív začnu vzpomínkami...před chvílí jsem přepínala programy (protože jsem se naštvala ;)
a najednou na ORF1 vidím Zoufalé manželky, které mi taky strašně moooc chybí. Hlavně mi schází ty jejich problémy, které mi pomáhají zapomenout na ty moje :D...
a taky mi chybí to shrnutí na konci, které dává jakési ponaučení (doufám, že aspoň někdo ví, o čem to tu plácám:D).
No ale ty "Zoufalky" skoro hned skončily a začalyyy....ano Chirurgové.
Asi jsem psala o tom, že na ORF Chirurgy dávají, ale sama jsem na to úplně zapomněla. Ačkoliv ani teď se na ně nedívám a radši jsem šla psát tento článek, protože mě přepadly ty vzpomínky:))).
(Jééé, zrovna teď jela úvodní melodieee, ta mi taky chybííí). No dívat se ani nebudu, protože i když jsem se německy učila pěknou řádku let, je mi to k ničemu, protože jím rozumím prdky :(. A obrázky mi v tomto seriálu nějak nestačí. No a dostávám se k tomu, proč jsem se naštvala. Prima měla ode dneška mega hyper možnost opět vysílat Grey´s Anatomy a místo toho tam zase začali dávat novej seriál. No nezlobte se na mě, ale ten, kdo to tam vymýšlí je asi fakt debil. Oni takhle načnou všechny seriály, co existujou a pak všechny utnou nejlépe uprostřed. No co, jim to neva, vždycky se jim na to dívat někdo bude...
Ale mně teda dost vadí, že moje dva nejoblíbenější seriály prostě nejedou:((( Nejhorší je, že mě (nás) maj na háku, protože se těšíme až zase pojedou a je jim jedno, že nás nechávají tak čekat.

Pojďte si sem taky někdo postěžovat 8-).
Teda doufám, že jste to překousali až sem;).

Kompromitovaný Patrick :D

8. listopadu 2007 v 17:53 Postavy a herci
Tak obdržela jsem pár foteček Patricka Dempseyho a jsou to fotečky, kde ho neuvidíme zrovna jak ho známe v krásných košilkách a se sladkým pohledem, každopádně stojí za to :D:D:D.
A hádejte, kde mi tyhle úžasné fotečky poslal B-).
Někdo si hrál a Patricka oholil:)
Patrick zapomněl zatáhnout bříško ;)
Patrickova nová prsa (naštěstí jen filmová:)
Patricka asi něco lechtá...

Chat - v kolik?

8. listopadu 2007 v 14:52 ANKETY
Stala se nevídaná věc B-). Konečně mi funguje blog.cz a dokonce mám časík zveřejnit anketku ohledně "chirurgickýho srazu" na chatu.
Doposud býval v 21,10 v neděli, ale samozřejmě, že záleží na Vás, kdy bude a chcete-li ho v jinou hodinu či i v jiný den, stačí se tu dohodnout.
Přece jen sama si tam povídat nemá cenu :D.

A pro všechny ty, co na chatu nebyli ještě podívat, tak jste o hodně přišli B-),
protože se zdaleka neprobírají jen Chirurgové....

Každopádně tuto neděli můžeme prodiskutovat, jak se díváte na sraz na živo:).

Konec Vyvolených ?! Vrátí se Chirurgové?

4. listopadu 2007 v 17:40 Home
Elle (věrný příznivec blogu:) zjistil výbornou zprávu B-). Doufejme, že to tak opravdu bude a Chirurgové přijdou na obrazovky velmi ale velmi brzo!
Na těchto odkazech si můžete přečíst, že TV prima plánuje předčasné ukončení reality show Vyvolení 3:
Byli byste pro? A chtěli byste aby opakovali celou třetí sérii, nebo by Vám stačilo odtam, kde skončili vysílat? Každopádně, kdyby si Prima nejdříve udělala výzkum a ankety, kdo o reality show Vyvolení stojí, nemuselo to takhle skončit. (Stačilo se podívat na tento blog, že? B-) Hold Prima se nepoučí a nepoučí.

4.série a změny osazenstva?

2. listopadu 2007 v 15:02
O tom, že začala čtvrtá série už asi nemusím znovu psát. (Již zveřejněné díly najdete zde http://greysanatomy.blog.cz/0710/4-serie.) Tentokráte si ale posvítím na herecké osazenstvo, které se ve čtvrté sérii trošku pozměnilo...někdo odešel, někdo přišel, někdo přijde na návštěvu, někdo se zdrží déle.
Nevím, na kolik můžu odhalovat události 4.série, když vím, že někteří z Vás určitě ještě neviděli ani 3.sérii (teda ale už TV prima mohla kápnout božskou :D). Takže se pokusím zhrnout informace, které už ví určitě všichni a omlouvám se, zda něco prozradím. Ale aspoň se máte na co těšit....
Postavy, se kterými se budeme setkávat i ve 4.sérii:
Ano, všimli jste si určitě dobře, že chybí Preston Burke (Isaiah Washington)a Addison (Kate Walsh). Proč? To jste si zaručeně přečetli na blogu (nebo kdekoliv jinde) už dříve.
Naopak se nám v sestavě zabydlela Lexie Grey (Chyler Leigh), která už hraje i v třetí sérii...
Další, koho jste již měli možnost vidět v pár dílech Grey´s Anatomy je postava Erica Hahn (Brooke Smtih), kterou známe jako kardioložku. A asi tušíte, koho má v GA nahradit. Od patého dílu 4.série, ji budeme vídat pravidelně.
Mimo tyto tváře, které budeme vídat v každém díle, nebudou samozřejmě chybět i speciální hosti, kteří se v některých dílech jen tak mihnou:). Viz. http://greysanatomy.blog.cz/0711/nove-tvare.

Nové tváře v GA - ale jen na krátko :-P

2. listopadu 2007 v 14:33 Postavy a herci
Tito tři lidé mají společné to, že si zahrají ve 4.sérii Grey´s Anatomy. Jedná se o speciální hosty, tudíž se v seriálu nezdrží dlouho, ale myslím, že seriál zase trošku obohatí. Nehledě na to,
že nejméně dva z těchto tří jsou tváře už docela "profláklé" a nebudeme se tak těžce sžívat s novými postavami, i když by to bylo jen dočasně.
Lauren Stamile
Joshua Jackson si zahraje v 11.dílu 4.série
Seth Green se zdrží dvě epizody
Schválně, kde jste koho viděli už hrát? B-)

Obaly Grey´s Anatomy na DVD

2. listopadu 2007 v 13:58 CD + DVD + PC hry
Tímto článkem nejdříve moc děkuju Lucce, která mi na mejlík zaslala obaly na DVD o:-) a já Vám je hned zveřejňuji, aby jste si mohly svá DVD Chirurgů pěkně obléct:))).
Možná jste si je sehnali už dříve, tak tím pádem se omlouvám za moji pozdní reakci.