Můj první blog:)

13. února 2007 v 23:04 | San |  Home
Ahojky všem, co uvítají na můj blog o seriálu Grey´s anatomy!!!

Doufám, že nebude nikomu vadit, když ve svých článcích nebo kdekoliv ve větách budu používat počeštěný název (nebo spíš název převzatý z televize Chirurgové:)

Také bych chtěla na úvod říci, že je tohle můj první blog, takže to nebude žádná sláva, ale budu bojovat s tím, aby se na něj dalo dívat, dalo se v něm vyznat a hlavně aby přinesl všem něco, co hledají o tomto seriálu:)

Popravdě bych raději měla přímo nějakou svou vlastní www stránku o tomto seriálu, ale přiznám se, že s počítačem nejsem největší kámoška a na tvorbu vlastních stránek nemám....takže začínám tímto blogem a třeba se jednou dostanu až k té tvorbě www stránek:)...

Proč vlastně píšu blog o Grey´s anatomy?!
Tak začnu prvním důvodem, který je asi jasný:)...a to, že mě tento seriál opravdu zaujal. Nejsem nějaká fanatička, to vůbec ne,
ale tento seriál má něco do sebe, není jako ostatní seriály z lékařského prostředí. Má své kouzlo, který mě nutí každé pondělí vydržet do 22h a koukat na osudy lidí, které jsou tak podobné osudům nám...nám lidí, kteří žijeme svůj život tady a zemi a ne v nějakém seriálu.
Dalším důvodem je (ten mě vlastně přivedl vůbec koukat na první díl:), že studuji lékařskou fakultu, a tak mě vlastně zajímalo, jak to může v té nemocnici vypadat. Pravda je teda, že nestuduji přímo na chirurgii a hlavně to, že bych to nezvládla.
No a poslední důvod, který mi teď ještě tkví v hlavě je ten, že o tomto seriálu jsem nenašla žádnou dobře zpracovanou stránku, kde bych našla zhruba to, co si přeji. Teda tím nechci nikoho urazit, ale každému se líbí něco jiného, každý nemá čas se tomu věnovat třeba jak by chtěl a taky ne vždy se to daří...no a jak se to bude dařit mně se přesvědčím na vlastní kůži:). Takže doufám, že moje nadšení vydrží a někdo na můj blog zavítá:)

Takže vítejte!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Liden Liden | Web | 13. února 2007 v 23:28 | Reagovat

ahojky nechceš spřátelit blogy??

2 San San | 14. února 2007 v 0:08 | Reagovat

pro Liden: no nejdřív mi prosím vysvětli, co to přesně znamená, ale myslím, že nebudu proti...navíc budu ráda za každou pomocnou duši tady:)

3 Mystery Mystery | 30. srpna 2007 v 10:16 | Reagovat

Zrawim:-)

Pociťuju přesně to co ty, když někomu řeknu že na Chirurgy koukam, tak řika, že je to stejně nudná kravina jako všechny seriály z lékařského prostředí, ale to není vůbec pravda. Tenhle je ojedinělý. Má své kouzlo a vždy mě úplně donutí prožívat příběhy všech těch hrdinů. A ještě možný důvod kvůli kterému jsem se podívala na první díl, byl že když jsem minulý rok byla v Řecku a jednou v sobotu večer sem koukala na televizi, tak ho tam dávali s anglickým zněním a řeckými titulky, už tehdy mě zaujal. Pamatuju si z toho hlavně na Izzie.. Pak jsem ho tam shledla ještě jednou, vrátila sem se domu a nevěděla jak se ten skvělý seriál jmenoval, ale pak v září začala reklama a hned jsem ho poznala. A jsem ráda že ho začali dávat i u nás. Přijde mi, že se jejich životy strašně podobají našim a to je to umění natočit dobrý seriál.

A takhle ke konci bych chtěla moc poděkovat Tobě, že si s tím dáváš takovou práci a je vidět že dobrou práci - Tvůj blog se mi moc líbí a asi nejen mě:-)

Přeju Ti moc uspěchu ve škole i ve vlastnim životě a ať Tě to baví dál..:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama